Hakkımızda

Kıvılcım Reklam

 
   1974 yılında kurulan şirketimiz faaliyetlerini nesilden nesile süregelen bir aile şirketi olarak sürdürmektedir. Kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu doğrultuda kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanmakta ve toptancı fiyatlarıyla da makul seviyeler önermektedir. 
 
   Ana faaliyet alanı olarak reklam ürünleri, reklam malzemeleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamızda 300 ün üzerinde ürün çeşidi bulunmaktadır.
 
   A4 alüminyum çerçeve, A4 plastik çerçeve, A3 alüminyum çerçeve,A5 çerçeve, B1 Çerçeve,B2 çerçeve,okul kapı isimlikleri,bağış kutusu,tek ayaklı yönlendirme panosu, yönlendirme plastikleri, alüminyum profil satışı alanında birçok ürün ve hizmetler sunan firmamız zamanla plastik enjeksiyon baskı sektörünü de reklamcılık sektöründeki faaliyetlerini destekleyici şekilde kullanmaya başlamıştır.
 
   Bu doğrultuda 80 li yılların ortasında şirketimiz faaliyet sahasını genişletme politikası çerçevesinde plastik baskı alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kıvılcım Reklam ve Plastik endüstriyel üretim ve seri sevkiyatın gerektirdiği modern makine, ekipman ve araçlara sahiptir. İşletmemiz Plastik enjeksiyon baskı üzerine birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte hedef kitlemiz ve hizmet sunduğumuz kesim öncelikle reklam sektörüdür.
 
   Kıvılcım Reklam ve Plastik yılların deneyimleri sonucunda Türkiye de çoğunlukla ulusal ölçekte faaliyet gösteren ışıklı reklam ve tabela sektöründe yer alan firmalar başta olmak üzere reklamcılık sektörünün önde gelen firmalarına A kategorisinde tedarikçilik yapmaktadır.
 
   Yaptığımız tedarik hizmetlerinden bazıları: alüminyum yönlendirme,  çeşitli pleksiglas tasarım ürünleri, reklam ürünleri, alüminyum profil, alüminyum çerçeve, şekerleme kutusu, bağış kutusu  vb. çeşitli plastik ürünler, pleksiglas broşürlük, ürün reklam yazıları,okul isimliği yazma, okul afişi yazma, asetat üzerine film çekme, her çeşit paçalık - çamurluk ve çanta filmleri sayılabilir.
 
   Firmamızda kişilerin yada şirketlerin farklı beklentileri her zaman dikkate alınmakta bu doğrultuda teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve sürekli yenilikçi çalışmalar yapılmaktadır. Özel sipariş teklifleri fayda maliyet prensibi içerisinde karşılıklı olarak değerlendirilmektedir. 
 
   Gıda sektöründen, makine sanayi kuruluşlarına kadar plastiğin,pleksiglasın ve tanıtımın girdiği her alanda faaliyet gösterebilmekteyiz.
 
   Bu özelliğimiz ve ürün standartlarımız ile Türkiye'nin önde gelen firmalarına çok sayıda hizmetimiz olmuştur.
 
  İşletmemizin yönetiminde bulunan Salimehmet Kıvılcım aynı zamanda üretimde aktif rol almaktadır.
 
   Ekibimiz her zaman, disiplinli çalışmayı ve böylelikle zamanında iş teslim etmeyi amaçlamaktadır.
Saygılarımızla...   
KIVILCIM REKLAM

KIVILCIM REKLAM

Adres: Nene Hatun Mh. 157. Sok. No:19 34220 Esenler/İstanbul   •   Telefon: 0 (212) 568 82 69   •  Gsm: 0 (533) 318 76 72  Fax: 0 (212) 610 40 93    E-posta: kivilcimreklam@gmail.com